Kargo ve Teslimat

TESLİMAT ŞARTLARI

gokmenkuyumculuk.com’dan yaptığınız alışverişlerde siparişiniz anlaşmalı kargo firması aracılığı ile teslimat adresinize gönderilmektedir. . Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Hazırlanan siparişler kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmekte olup, kargo firması resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Kargo teslimat süresi ürüne veya ikamet iline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı özel tasarım ürünlerimizin hazırlanması ve yüzük ölçülerinin ayarlanması gibi unsurlar kargo süresini etkilemektedir.

Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra siparişinizle ilgili herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde, 02660373056093 nolu telefondan yada [email protected] e-posta aracılığı ile bizimle irtibata geçiniz. Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, kargo yetkilisiyle rapor edip, bizimle irtibata geçerek bildiriniz.

İnternet sitemizden yapılan bütün alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ürün bedeli dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR